Ivan Bulík o Pygmejoch - K2 Studio
slovensky english

Ivan Bulík o Pygmejoch

 


Tento „ebenový" kontinent ma už akosi ovládol a tak sa tam neustále vraciam. Neviem prečo... Musím. Ak sa pozriete na internet, čo sa dá zistiť o Stredoafrickej republike, budete nemilo prekvapení. Nič! Nájdete tam len kopu negatívnych informácií a varovaní pred cestovaním do tejto krajiny v srdci Afriky. Je to štát, kde sú štátne prevraty rovnako bežné a pravidelné, ako u nás štátne sviatky.


Čo prevrat, to nová vláda, predpisy a prísnejšie opatrenia. Je to veľmi problémová krajina, kde skutočne chodí málokto a cestovať tam vôbec nie je jednoduché. Ja som cestu do CAF odkladal päť rokov a s Paľom potom počas tohto roka ešte ďalšie štyri razy. Vždy sme narazili na nejaký problém. Konflikty, počasie, zlá situácia... Všetko bolo neuveriteľne zložité. Určite by sme tam s Paľom necestovali, nebyť krásnych prírodných ľudí a nespútanej prírody, ktoré nám táto časť Afriky sľubovala. Vytrpeli sme si dosť a nakoniec zažili nádhernú Afriku.  (späť k hlavnému članku)

 

Vytlačiť stránku Vytlačiť stránkupublikované 16. 02. 2011, zobrazenie 3360x, dnes 1x
Hodnotenie0.0 (0)

Komentáre (0)

Zatiaľ tu nieje žiadny komentár.

dvd_vabenie-vysok_sk-1.png dvd-tien-jaguara.jpg dvd_sloboda-pod-nakladom_sk-2.jpg dvd_zit-pre-vasen_sk-1.jpg dvd_troudefer_sk.jpg mong.jpg car.jpg nezant.jpg tep.jpg

CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Skrabalek
RSSFacebookYouTubeVytlačiť stránkuMapa stránok · © 2003 - 2019 K2 Studio · Počet návštev: 4664222 (3360)