Omo - cesta do praveku - K2 Studio
slovensky english

Omo - cesta do praveku


omo.jpg

SYNOPSA

Minulosť ľudstva sa vynára práve z afrických dejín. Tam niekde na brehu etiópskej rieky Omo, ďaleko od civilizovaného sveta, sa našli najstaršie kosti pravekého človeka. Milióny rokov sa však dejiny civilizácie ľudstva tomuto územiu vyhýbali. Vďaka tomu sa tu zachovali kmene, ktoré nás môžu vtiahnuť späť do minulosti, aby sme lepšie pochopili, odkiaľ sme vyšli a možno i to, kam smerujeme. Šesť odvážlivcov sa pustilo na rafte nebezpečným kaňonom rieky OMO do neznáma. Bojovali s nástrahami rieky v ťažkých perejách tečúcich územím nikoho, aby objavili nielen prírodných ľudí žijúcich na dolnom toku rieky Omo, ale i sami seba.

 

Scenár, kamera, strih, réžia: Pavol Barabáš

Hudba : Michal Ničík

Dĺžka: 68 minút

DVD BONUSY: Film o filme, Mapa, Fotogaléria, Film o účastníkoch expedície, Zaujímavosti o afrických chorobách, Film z infekčného oddelenia, 6 krátkych videí o každom kmeni, ktoré nie sú vo filme, Film o režisérovi, Ocenenia filmu, Informácie o tvorcoch DVD, upútavky na ďalšie filmy Pavla Barabáša.

Vytlačiť stránku Vytlačiť stránkupublikované 17. 02. 2011, zobrazenie 4184x, dnes 1x
Hodnotenie0.0 (0)

Komentáre (0)

Zatiaľ tu nieje žiadny komentár.

dvd_sloboda-pod-nakladom_sk-2.jpg dvd_zit-pre-vasen_sk-1.jpg pyg.jpg dvd_troudefer_sk.jpg mong.jpg bhu.jpg car.jpg nezant.jpg tep.jpg

CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Skrabalek
RSSFacebookYouTubeVytlačiť stránkuMapa stránok · © 2003 - 2019 K2 Studio · Počet návštev: 4623352 (4184)