Antarktída - Najlepľia multimediálna prezentácia na Camera Slovakia - K2 Studio
slovensky english

Antarktída - Najlepľia multimediálna prezentácia na Camera Slovakia

Počas víkendu 20. - 21. januára sa v priestoroch Expo Arény v Inchebe v Bratislave uskutočnil 4. ročník cestovateľského festivalu Camera Slovakia 2007. Najlepšou multimediálnou prezentáciou bolo rozprávanie Ruda Švaříčka o našej expedícii Antarktída. V nabitej sále mohli diváci vzhliadnuť aj film o filme Bhután - kráľovstvo draka. Dojmy z tejto rozprávkovej krajiny porozprával Ivan Mikloš. Festival uzavrela poetická snímka Premeny Tatier. Výsledky súťaží si pozrite na stránkach: Camera Slovakia 2007.

Cestovateľský festival CAMERA Slovakia je pre všetkých, ktorých naša planéta neprestáva fascinovať. Afrika, Amerika, Austrália - Oceánia, Antarktída, Ázia, Európa. Stretávajú sa tu Slováci, ktorí boli na všetkých kontinentoch, napísali o tom knihy, nafotili krásne diapozitívy, zostrihali filmy a vedia o krajinách zaujímavo rozprávať. Súčasťou festivalu sú tradične unikátne výstavy profesionálnych fotografov, ako aj súťažná výstava amatérov.

Vytlačiť stránku Vytlačiť stránkupublikované 18. 01. 2007, zobrazenie 2618x, dnes 3x
Hodnotenie0.0 (0)

Komentáre (0)

Zatiaľ tu nieje žiadny komentár.

dvd_vabenie-vysok_sk-1.png dvd-tien-jaguara.jpg dvd_sloboda-pod-nakladom_sk-2.jpg dvd_zit-pre-vasen_sk-1.jpg dvd_troudefer_sk.jpg mong.jpg car.jpg nezant.jpg tep.jpg

CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Skrabalek
RSSFacebookYouTubeVytlačiť stránkuMapa stránok · © 2003 - 2019 K2 Studio · Počet návštev: 4662340 (2618)