Carstensz ocenili v Poľsku. Vyhral kategóriu Kultúra, Človek, Ekológia - K2 Studio
slovensky english

Carstensz ocenili v Poľsku. Vyhral kategóriu Kultúra, Človek, Ekológia

Ladek Zdrój, 19. september - Na pätnástom ročníku Prehliadky horských filmov (Mountain Film Review) v poľskom meste Ladek Zdrój sa tento víkend odovzdávali ceny. V súťažnej sekcii sa stretlo viac ako 30 filmov a v kategórii Kultúra, človek, ekológia porota ocenila film CARSTENSZ - SIEDMA HORA.

Hlavnú cenu si tohto roku odniesla snímka THE ASGARD PROJECT režiséra Alastaira Lee. Festival mal bohatý sprievodný program, okrem iného privítal niekoľkých zahraničných hostí, medzi ktorými bol aj známy britský himalájista a dlhoročný riaditeľ festivalu horských filmov v britskom meste Kendal, John Porter.

Film Carstensz - Siedma hora je od minulého týždňa premietaný aj v českých kinách v rámci projektu, ktorý spoločne pripravili K2 STUDIO a spoločnosť OUTDOOR FILMS.
Vytlačiť stránku Vytlačiť stránkupublikované 20. 09. 2010, zobrazenie 3549x, dnes 1x
Hodnotenie0.0 (0)

Kultúra, človek a ekológia vo filme:

„Skúste si predstaviť, že by naša Zem mala priemer iba niekoľko metrov a vznášala by sa niekde nad rozkvitnutou lúkou. Ľudia, ktorí by ju objavili, by ju prehlásili za najväčší zázrak. Obchádzali by ju s úctou a divili by sa veľkým vodným plochám, zeleným lesom i riekam, ktoré tečú z bielych hôr. Ľudia by Zem prehlásili za posvätnú. Chodili by sa k nej  modliť za  uzdravenie, čerpali by z nej energiu, vedomosti a hlavne krásu. Chránili by ju, pretože by vycítili, že bez nej by boli ich životy ničím..." (urývok z filmu Carstensz - Siedma hora).


Komentáre (0)

Zatiaľ tu nieje žiadny komentár.

dvd_vabenie-vysok_sk-1.png dvd-tien-jaguara.jpg dvd_sloboda-pod-nakladom_sk-2.jpg dvd_zit-pre-vasen_sk-1.jpg dvd_troudefer_sk.jpg mong.jpg car.jpg nezant.jpg tep.jpg

CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Skrabalek
RSSFacebookYouTubeVytlačiť stránkuMapa stránok · © 2003 - 2019 K2 Studio · Počet návštev: 4663823 (3549)