Cena divákov pre Stopy na hrebeni - K2 Studio
slovensky english

Cena divákov pre Stopy na hrebeni

Film Stopy na hrebeni dostal cenu divákov na 10. ročníku festivalu Spotkania z Filmem Górskim, ktorý sa konal v poľskom Zakopanom od 3. do 7. septembra 2014.

Festival patrí od roku 2005 do Medzinárodnej aliancie horských filmov (International Alliance for Mountain Film), ktorá združuje 21 najvýznamnejších filmových festivalov z Európy, Ázie, Severnej a Južnej Ameriky.

Do súťažnej sekcie v Zakopanom postúpilo 25 filmov z rôznych kútov sveta. 5 členná porota udelila Grand Prix rakúskemu filmu Cerro Torre – A Snowball's Chance in Hell. V diváckom hlasovaní zvíťazil film Stopy na hrebeni. Cenu prevzal Michal Sabovčík, jeden z dvojice hlavných hrdinov filmu Stopy na hrebeni.

6dvd-kolekcia.jpg

Stopy na hrebeni je autentickým svedectvom dvoch priateľov Miša Sabovčíka a Adama Kadlečíka, ktorí ako prvé družstvo prešli v zime celý hlavný hrebeň Tatier bez podpory.

Film Stopy na hrebeni je šiesta časť televízneho dokumentárneho seriálu Príbehov tatranských štítov, ktorý dostal doposiaľ 19 ocenení doma i v zahraničí. Vznikol v koprodukcii s RTVS a finančne ho podporil Audiovizuálny fond.

Vytlačiť stránku Vytlačiť stránkupublikované 08. 09. 2014, zobrazenie 2918x, dnes 1x

dvd_vabenie-vysok_sk-1.png dvd-tien-jaguara.jpg dvd_sloboda-pod-nakladom_sk-2.jpg dvd_zit-pre-vasen_sk-1.jpg dvd_troudefer_sk.jpg mong.jpg car.jpg nezant.jpg tep.jpg

CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Skrabalek
RSSFacebookYouTubeVytlačiť stránkuMapa stránok · © 2003 - 2019 K2 Studio · Počet návštev: 4663472 (2918)