Cena pocty festivalu Ekotopfilm - K2 Studio
slovensky english

Cena pocty festivalu Ekotopfilm

V poradí 15. držiteľom ceny pocty festivalu "Honour of Ekotopfilm" sa stal Pavol Barabáš. Cena mu bola udelená za celoživotnú snahu v záujme trvalo udržateľného rozvoja. Pocta festivalu "Honour of Ekotopfilm" je udeľovaná významným domácim i svetovým osobnostiam ako prejav úcty a vďaky za mimoriadne skutky v oblasti vedy, humánnych, kultúrnych a ekologických sférach.

Na záverečnom ceremoniáli festivalu v Primaciálnom paláci v Bratislave sa uskutočnilo slávnostné odovzdávanie cien tvorcom filmov, ktoré zvíťazili v rôznych kategóriách. Cenu „Grand Prix Ekotopfilm 2012" získal film Voda: Náš smädný svet (Water: Our thirsty world) v réžii Steva Kochonesa. Ako uvidela porota festivalu:„Podmanivý film sa zaoberá aktuálnymi problémami sladkej vody, ktoré prezentujú hlasy a fotografie renomovaných fotografov časopisu National Geographic. Pomocou pôsobivých fotografických svedectiev od Tibetskej náhornej plošiny až po Mŕtve more režisér nás oboznamuje s výzvami, ktoré musíme riešiť, keďže náš najvzácnejší zdroj sa zmenšuje."

ekotopfilm.sk

Vytlačiť stránku Vytlačiť stránkupublikované 24. 10. 2012, zobrazenie 3365x, dnes 1x
Hodnotenie0.0 (0)

Komentáre (0)

Zatiaľ tu nieje žiadny komentár.

dvd_vabenie-vysok_sk-1.png dvd-tien-jaguara.jpg dvd_sloboda-pod-nakladom_sk-2.jpg dvd_zit-pre-vasen_sk-1.jpg dvd_troudefer_sk.jpg mong.jpg car.jpg nezant.jpg tep.jpg

CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Skrabalek
RSSFacebookYouTubeVytlačiť stránkuMapa stránok · © 2003 - 2019 K2 Studio · Počet návštev: 4663468 (3365)