Cena za kameru a zvláštna cena poroty na Ekofilme - K2 Studio
slovensky english

Cena za kameru a zvláštna cena poroty na Ekofilme

07. 10. 05.... Film Amazonia vertical získal dve dôležité ocenenia na XXXI. ročníku Medzinárodného filmového festivalu EKOFILM, ktorý sa konal v termíne 3. - 9. októbra 2005 v českých mestách Český Krumlov a České Budějovice.

Cieľom EKOFILMU, ktorý každoročne vyhlasuje Ministerstvo životného prostredia ČR, Juhočeský kraj, mestá Český Krumlov a České Budějovice a Občianske združenie EKOFILM, je prezentovať a oceniť nové filmy a videoprogramy, ktoré informujú a formujú vzťah človeka k životnému prostrediu, prírodnému a kultúrnemu dedičstvu v lokálnom i globálnom meradle. Ekofilm je tiež významnou platformou pre stretávanie sa verejnosti s filmovými tvorcami, odborníkmi a zástupcami štátnej správy.

Festival Ekofilm je najstarším festivalom tohto druhu v Európe, je členom medzinárodnej organizácie F.I.A.P.F. so sídlom v Paríži a členom medzinárodného združenia festivalov o životnom prostredí Ecomove International so sídlom v Berlíne.

Program tohoročného festivalu tvorili medzinárodná súťaž filmov a videoprogramov, informatívne premietanie filmov nezaradených do súťaže, filmové prehliadky, projekcie pre školy, odborné a tvorivé semináre, besedy s filmármi, workshopy a ďalšie sprievodné akcie.

Jediným zástupcom slovenskej kinematografie bol na Ekofilme film AMAZONIA VERTICAL, ktorý získal v medzinárodnej súťaži ZVLÁŠTNU CENU POROTY a CENU ZA KAMERU.

Vytlačiť stránku Vytlačiť stránkupublikované 07. 10. 2005, zobrazenie 2705x, dnes 1x
Hodnotenie0.0 (0)

Komentáre (0)

Zatiaľ tu nieje žiadny komentár.

dvd_sloboda-pod-nakladom_sk-2.jpg dvd_zit-pre-vasen_sk-1.jpg pyg.jpg dvd_troudefer_sk.jpg mong.jpg bhu.jpg car.jpg nezant.jpg tep.jpg

CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Skrabalek
RSSFacebookYouTubeVytlačiť stránkuMapa stránok · © 2003 - 2019 K2 Studio · Počet návštev: 4658931 (2705)