Čestné uznanie z Grazu pre Stopy na hrebeni - K2 Studio
slovensky english

Čestné uznanie z Grazu pre Stopy na hrebeni

Film Stopy na hrebeni bol na Medzinárodnom festival horských a dobrodružných filmov v rakúskom Grazi ocenený čestným uznaním.

Na festivale spolu súťažilo 106 filmov v štyroch kategóriách z rôznych kútov sveta. Z 37 filmov v kategórii Šport v horách a v prírode dostal film Stopy na hrebeni čestné uznanie. 4 členná porota udelila Grand Prix nemeckému filmu Der Bauer bleibst du.

Rakúsky horolezec a filmár Robert Schauer založil festival v roku 1986. Patrí do Medzinárodnej aliancie horských filmov (International Alliance for Mountain Film), ktorá združuje 21 najvýznamnejších filmových festivalov z Európy, Ázie, Severnej a Južnej Ameriky.

6dvd-kolekcia.jpg

Stopy na hrebeni je autentickým svedectvom dvoch priateľov Miša Sabovčíka a Adama Kadlečíka, ktorí ako prvé družstvo prešli v zime celý hlavný hrebeň Tatier bez podpory.

Film Stopy na hrebeni je šiesta časť televízneho dokumentárneho seriálu Príbehov tatranských štítov. Vznikol v koprodukcii s RTVS a finančne ho podporil Audiovizuálny fond.

Vytlačiť stránku Vytlačiť stránkupublikované 16. 11. 2014, zobrazenie 3044x, dnes 1x

dvd_vabenie-vysok_sk-1.png dvd-tien-jaguara.jpg dvd_sloboda-pod-nakladom_sk-2.jpg dvd_zit-pre-vasen_sk-1.jpg dvd_troudefer_sk.jpg mong.jpg car.jpg nezant.jpg tep.jpg

CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Skrabalek
RSSFacebookYouTubeVytlačiť stránkuMapa stránok · © 2003 - 2019 K2 Studio · Počet návštev: 4663469 (3044)