Festival Vysoké hory v Nitre - K2 Studio
slovensky english

Festival Vysoké hory v Nitre

Nitra, Slovensko - Už piaty ročník úspešnej prehliadky filmov o horách a cestovaní sa uskutoční v sobotu 20. novembra od 09:00 v priestoroch Mestského úradu v Nitre. Festival s názvom Vysoké hory Nitra je i tento rok  organizovaný pod záštitou Nitrianskeho horského spolku. V rámci hlavnej programovej sekcie budú odpremietané aj filmy Bhután - Hľadanie šťastia a Tajomstvo podzemia.

Hlavnú sekciu festivalu dopĺňa aj bohatý sprievodný program, výstava fotografií či tzv. "detský piatok". Záštitu nad festivalom prebral nitriansky primátor a festivalu sa doteraz priamo či prostredníctvom svojich filmov zúčastnilo niekoľko zaujímavých hostí, medzi ktorými nechýbali napr. Zoltán Demján, Viktor Beránek, Martin Gáblik, Vladimír Linek, Pavol Barabáš, Jozef Kopold či Pavol Ondrejovič známy pod prezývkou Becko.

Vytlačiť stránku Vytlačiť stránkupublikované 11. 11. 2010, zobrazenie 3285x, dnes 1x
Hodnotenie0.0 (0)

Pre žiakov

Súčasťou festivalu je od roku 2008 i špeciálny, prvý deň, programovo určený žiakom nitrianskych základných škôl. Tohtoročná prednáška pod vedením RNDr. Stanislava Harvančíka bude zameraná na ochranu dravcov a sov na Slovensku.


Komentáre (0)

Zatiaľ tu nieje žiadny komentár.

dvd_sloboda-pod-nakladom_sk-2.jpg dvd_zit-pre-vasen_sk-1.jpg pyg.jpg dvd_troudefer_sk.jpg mong.jpg bhu.jpg car.jpg nezant.jpg tep.jpg

CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Skrabalek
RSSFacebookYouTubeVytlačiť stránkuMapa stránok · © 2003 - 2019 K2 Studio · Počet návštev: 4660143 (3285)