Filmová novinka Pavla Barabáša: Trou de Fer - Železná diera, zaujala na festivale v Poľsku - K2 Studio
slovensky english

Filmová novinka Pavla Barabáša: Trou de Fer - Železná diera, zaujala na festivale v Poľsku

Zakopane, 11. september 2011 - Dokumentárny film Pavla Barabáša o zdolaní jedného z najťažších  kaňonov sveta: Trou de Fer - Železná diera, získal na 7. ročníku Medzinárodného festivalu horského filmu v poľskom Zakopanom, Cenu diváka. Hlavnú cenu Grand Prix udelila medzinárodná porota americkému dokumentu 180 stupňov na juh od režiséra Chrisa Malloya. Zaujímavosťou je, že aj ostatné ocenené filmy sú z americkej a francúzskej produkcie.

Festival v Zakopanom dnes patrí k prestížnym filmovým festivalom zaradeným do zoznamu Medzinárodnej aliancie horského filmu, so sídlom v talianskom Turíne.

Divákmi ocenený film Trou de Fer - Železná diera zachytáva napínavý príbeh piatich kamarátov, ktorí sa vybrali do tropického pralesa ostrova Réunion v Indickom oceáne, aby sa v srdci tej najdivokejšej prírody pokúsili o zdolanie najťažšieho kaňonu sveta, ktorý odborníci označujú ako Mount Everest medzi kaňonmi.

Vytlačiť stránku Vytlačiť stránkupublikované 12. 09. 2011, zobrazenie 2812x, dnes 2x
Hodnotenie0.0 (0)

Kompletnú výsledkovú listinu nájdete na:
spotkania.zakopane.pl


Komentáre (0)

Zatiaľ tu nieje žiadny komentár.

dvd_sloboda-pod-nakladom_sk-2.jpg dvd_zit-pre-vasen_sk-1.jpg pyg.jpg dvd_troudefer_sk.jpg mong.jpg bhu.jpg car.jpg nezant.jpg tep.jpg

CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Skrabalek
RSSFacebookYouTubeVytlačiť stránkuMapa stránok · © 2003 - 2019 K2 Studio · Počet návštev: 4661064 (2812)