Premiéra filmu Tepuy - K2 Studio
slovensky english

Premiéra filmu Tepuy

Vo štvrtok 7. decembra na Medzinárodnom filmovom festivale Bratislava v Auparku úspešne prebehla premiéra najnovšieho dlhometrážneho filmu Pavla Barabáša TEPUY. 70 minútový dokument bol vyrobený a premietnutý technológiou HD. Vďaka kvalitnému obrazu mali diváci možnosť vernejšie precítiť najnovšie objavy z hlbín našej Zeme.

Tepuy je dlhometrážny objaviteľský film o výprave slovenských jaskyniarov na Chimanta, jednu z päťdesiatichtroch stolových hôr vo Venezuele. Dobrodružstvo na ostrove času, kde sa na povrchu i v podzemí zachovali prastaré rastliny a živočíchy. Strhujúci príbeh v gigantickom labyrinte najstarších jaskýň sveta, ktoré v tvrdom kremenci vyleptala voda a kolónie bizarných organizmov. Expedícia do trezoru času, kam ešte človek neprenikol. Tam, kde sa objavitelia cítia ako votrelci a v lone matky Zeme si kladú základné otázky o mystériu života a ľudskej existencie.

Vytlačiť stránku Vytlačiť stránkupublikované 05. 12. 2006, zobrazenie 3131x, dnes 1x
Hodnotenie0.0 (0)

Komentáre (0)

Zatiaľ tu nieje žiadny komentár.

dvd_sloboda-pod-nakladom_sk-2.jpg dvd_zit-pre-vasen_sk-1.jpg pyg.jpg dvd_troudefer_sk.jpg mong.jpg bhu.jpg car.jpg nezant.jpg tep.jpg

CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Skrabalek
RSSFacebookYouTubeVytlačiť stránkuMapa stránok · © 2003 - 2019 K2 Studio · Počet návštev: 4660150 (3131)