Premiéra pásma Carstensz v českých kinách - K2 Studio
slovensky english

Premiéra pásma Carstensz v českých kinách

K2 STUDIO v spolupráci s českou distribučnou spoločnosťou OUTDOOR FILMS pripravili pilotný outdoorový projekt pásma dokumentárnych filmov s názvom CARSTENSZ pre distribúciu do českých kín. Pásmo bude mať svoju premiéru už 15.9.2010 v pražskom kine Atlas. Deväťdesiat minútový blok sa skladá z filmov Pavla Barabáša: Bhután - Hľadanie šťastia Carstensz - Siedma hora. Doplnený je krátkym videodenníkom s názvom Cez Himaláje na bicykloch.

Pásmo Carstensz je spoločným pilotným projektom, ktorý vznikol v ČR  na základe veľkého záujmu divákov o outdoorový žáner. „Zájem o outdoorové sporty  je stále vetší a tak i sportovní outdoorové filmy získávají na své popularite. Tyto výjimecné filmy čím dál více diváky okouzlují svým reálným podáním, divák tak sleduje skutečné příběhy lidí, kterí žijí obyčejným, možná maličko dobrodružnejším životem. Ve filmech je patrné, že každý člověk je smrtelný a to, co pro nej život v souvislosti s přírodou, cizími kulturami i celým světem vlastne znamená. Tento žánr doposud v kinech chybel..." (čítajte viac)

Vytlačiť stránku Vytlačiť stránkupublikované 10. 09. 2010, zobrazenie 2749x, dnes 1x
Hodnotenie0.0 (0)

Outdoors films

Outdoor films je novovzniknutá distribučná spoločnosť, ktorá sa zameriava na outdoorové a športové filmy. Podieľa sa aj na organizácii Medzinárodného festivalu outdoorových filmov, ktorý sa postupne stal najväčším putovným festivalom svojho druhu v Európe.


Komentáre (0)

Zatiaľ tu nieje žiadny komentár.

dvd_sloboda-pod-nakladom_sk-2.jpg dvd_zit-pre-vasen_sk-1.jpg pyg.jpg dvd_troudefer_sk.jpg mong.jpg bhu.jpg car.jpg nezant.jpg tep.jpg

CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Skrabalek
RSSFacebookYouTubeVytlačiť stránkuMapa stránok · © 2003 - 2019 K2 Studio · Počet návštev: 4660127 (2749)