Príbehy tatranských štítov ocenené v Bulharsku - K2 Studio
slovensky english

Príbehy tatranských štítov ocenené v Bulharsku

Príbehy tatranských štítov III - Posadnutí horami dostali cenu mladej poroty na festivale Bansko Film Fest, Bulharsko. Svoj rezultát odôvodnili: "Je to jediný film, ktorý kinomatograficky a atraktívne odhaľuje divákom nepoznané miesta. Zoznamuje nás s históriou prvého dobíjania najznámejších štítov Tatier, ale aj s kultúrou miestnych obyvateľov. Duch hôr a história horolezectva ako športu sú vzájomne prepojené v mystickom filmovom príbehu. "

Ocenený film a ako i ďalších 15 finalistov festivalu budú mať diváci možnosť vidieť počas tradičného "Echo Banskofilmfest" v Poľskom kultúrnom inštitúte v Sofii.

Príbehy tatranských štítov je šesťdielny dokumentárny seriál o dávnych i nedávnych výstupoch na najpozoruhodnejšie vrcholy Vysokých Tatier. 6DVD kolekcia obsahuje šesť filmov na troch 2DVD: Súboj velikánov, Sny o slobode, Posadnutí horami, Posledný z posledných, Legendy a ilúzie, Stopy na hrebeni i ďalšie bonusy.

3dkrabicky_pts_seda.jpg

Vytlačiť stránku Vytlačiť stránkupublikované 28. 11. 2013, zobrazenie 3385x, dnes 2x
Hodnotenie0.0 (0)

Komentáre (0)

Zatiaľ tu nieje žiadny komentár.

dvd_sloboda-pod-nakladom_sk-2.jpg dvd_zit-pre-vasen_sk-1.jpg pyg.jpg dvd_troudefer_sk.jpg mong.jpg bhu.jpg car.jpg nezant.jpg tep.jpg

CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Skrabalek
RSSFacebookYouTubeVytlačiť stránkuMapa stránok · © 2003 - 2019 K2 Studio · Počet návštev: 4659137 (3385)