Pygmejovia - Deti džungle - najlepší film cestovateľského festivalu GO KAMERA - K2 Studio
slovensky english

Pygmejovia - Deti džungle - najlepší film cestovateľského festivalu GO KAMERA

16.1.2012, Brno. Dokumentárny film Pavla Barabáša Pygmejovia - Deti džungle, bol ohodnotený ako najlepší film cestovateľského festivalu Go Kamera, ktorého jubilejný, 15. ročník sa konal od 12. do 15. januára v Brne. Film o prírodnom kmeni a najmenších ľuďoch na svete ohrozených jedným z najväčších vojnových konfliktov od čias II. svetovej vojny je  o nastavení zrkadla konzumnej spoločnosti a našej civilizácie, ktorá necitlivo valcuje všetko tradičné.

Festival Go Kamera je najväčším festivalom cestovania v Čechách a na Slovensku. Svojim zameraním sa dotýka nielen idylického cestovania planétou, či krásnych dovoleniek, ale nebojí sa ísť pod kožu a venovať sa aj citlivým témam života. Burcuje, upozorňuje, varuje, vyzýva... a šokuje!

V repertoári má množstvo atraktívnych prednášok, diskusií, no najmä filmových projekcií a besied. V tomto roku prijal na festival pozvanie aj slávny Erich von Däniken, ktorý je známy najmä svojimi prácami o mimozemských civilizáciách, ktoré v dávnych dobách zanechali stopy na našej planéte. Medzi pozvanými bol aj slávny rakúsky dobrodruh Bruno Baumann i tibetologička Zuzana Ondomišiová, ktorá otvorila citlivú tému o čínskej rozpínavosti v Tibete.

Vytlačiť stránku Vytlačiť stránkupublikované 18. 01. 2012, zobrazenie 3328x, dnes 2x
Hodnotenie0.0 (0)

Oficiálnu výsledkovú listinu a bližšie informácie o festivale nájdete na webstránke:
http://www.gokamera.cz/aktuality/hodnoceni-festivalu/


Komentáre (0)

Zatiaľ tu nieje žiadny komentár.

dvd_vabenie-vysok_sk-1.png dvd-tien-jaguara.jpg dvd_sloboda-pod-nakladom_sk-2.jpg dvd_zit-pre-vasen_sk-1.jpg dvd_troudefer_sk.jpg mong.jpg car.jpg nezant.jpg tep.jpg

CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Skrabalek
RSSFacebookYouTubeVytlačiť stránkuMapa stránok · © 2003 - 2019 K2 Studio · Počet návštev: 4662340 (3328)