Záprah - K2 Studio
slovensky english

Záprah

Bol nádejným mladým musherom... Trénoval, pretekal, vyhrával... Žil a dýchal so svojimi psami. Cítil každý ich pohyb, hnala ho spenená krv v ich žilách. Len v súhre s nimi pociťoval slobodu a šťastie. Tragédia, ktorá postihla vodcu svorky, zasiahla jeho najcitlivejšie miesta. Odišiel ďaleko do cudziny. Až za bránou fabriky pochopil, čo preňho znamená viesť uháňajúci záprah zasneženou krajinou. Nakoniec si splnil sen: zúčastniť sa náročných trojdňových pretekov Majstrovstiev Európy psích záprahov v šprinte.

Vytlačiť stránku Vytlačiť stránkupublikované 17. 04. 2008, zobrazenie 2964x, dnes 1x
Hodnotenie0.0 (0)

 

 

4.apríla 2008 bola na Donovalov premiéra nového filmu Pavla Barabáša z prostredia musherov pod názvom ZÁPRAH. Príbeh sa odohráva počas Majstrovstviev Európy psích záprahov v šprinte. Náročných trojdňových pretekov sa môžu zúčastňiť len najlepší z najlepších. Prostredníctvom jedného zo súťažiacich musherov sa nám odkrýva nepoznaný svet psej svorky a ich vodcu. Aj keď každý chce vyhrať na prvom mieste je, okrem súhry celého záprahu, vzájomná láska a obetavosť.


Komentáre (0)

Zatiaľ tu nieje žiadny komentár.

dvd_sloboda-pod-nakladom_sk-2.jpg dvd_zit-pre-vasen_sk-1.jpg pyg.jpg dvd_troudefer_sk.jpg mong.jpg bhu.jpg car.jpg nezant.jpg tep.jpg

CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Skrabalek
RSSFacebookYouTubeVytlačiť stránkuMapa stránok · © 2003 - 2019 K2 Studio · Počet návštev: 4659370 (2964)