AKO FUNGUJE KMEŇ - K2 Studio
slovensky english

AKO FUNGUJE KMEŇ

Je až očarujúce ako zdravý a bohatý prales spôsobil, z nášho pohľadu, akýsi nedostatok záujmu prírodných indiánov o budúcnosť. Je pre nich dôležitejšie užívať deň, rodinu, priateľov, než plánovať budúcnosť. Výsledkom toho je, že do ničoho neinvestujú viac úsilia, než je potrebné pre základné fungovanie celého kmeňa.


Zasadnutie kmeňa Odchod z osady na zber do pralesa Príprava večere

Nové otázky sa takmer neobjavujú, preto z nich necítiť z úzkosť alebo neistotu. To môže potláčať kreativitu a individualitu – dve dôležité západné hodnoty. Keďže považujeme kultúrnu evolúciu za dobrú vec, potom toto netreba napodobňovať. Kultúrna evolúcia si však často vyžaduje konflikt, úzkosť a výzvy. Ak život nie je ohrozený, aspoň pokiaľ o tom viete, a každý vo vašej spoločnosti je spokojný, prečo by ste túžili po zmene? Prečo by ste chceli život meniť? Pre indiánov je život dobrý, ich výchova a to, že každý nesie svoju zodpovednosť v komunite, z nich vytvára spokojných ľudí.

Indiáni pozorovali všetko, čo robíme Blíži sa podávanie večere pre asi 120 indiánovČakanie na príchod náčelníka

Vytlačiť stránku Vytlačiť stránkupublikované 09. 10. 2018, zobrazenie 521x, dnes 2x
Hodnotenie0.0 (0)

Komentáre (0)

Zatiaľ tu nieje žiadny komentár.

dvd_vabenie-vysok_sk-1.png dvd-tien-jaguara.jpg dvd_sloboda-pod-nakladom_sk-2.jpg dvd_zit-pre-vasen_sk-1.jpg dvd_troudefer_sk.jpg mong.jpg car.jpg nezant.jpg tep.jpg

CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Skrabalek
RSSFacebookYouTubeVytlačiť stránkuMapa stránok · © 2003 - 2019 K2 Studio · Počet návštev: 4664193 (521)