Envirofilm 2006 s našimi filmami - K2 Studio
slovensky english

Envirofilm 2006 s našimi filmami

Dynamické putovanie s túlavou kamerou Vás prevedie v krátkych ukážkach a rozhovoroch po neznámych kútoch planéty a rozprúdi debatu o nakrúcaní nielen v extrémnych podmienkach... Obrazový film Pavla Barabáša Premeny Tatier vypovedá o úcte k prírode a jej schopnostiam obnovovať sa v celej svojej zložitosti a kráse. A napokon aj o tom, čo si nesieme skryté v podvedomí - že všetci na tejto Zemi sme jedným celkom, ktorý podlieha presným prírodným zákonitostiam. A tie mnohokrát spoznáme až s veľkým odstupom času.

Uvidíte doteraz neznáme zábery z prvého prechodu Ellsworthovým pohorím v Antarktíde a výstupu od okraja pevniny na jej najvyšší vrchol.
Navštívite bájny „Stratený svet“, v ktorom sa vďaka takmer absolútnej nedostupnosti zachovali neznáme prehistorické formy v obrej jaskyni na stolovej hore Chimanta, spoznáte najdlhšiu jaskyňu v kvarcitoch na Roraime i priepasť na Kukenan.

Prejdete sa ťažkým horským pralesom najvyššieho pohoria Novej Guney až na Carstensz Pyramid a uvidíte zábery zo zákulisia nakrúcania filmov Sloboda pod nákladom o tatranskej nosičskej legende i ukážku z filmu Putovanie Slovenskom...

Na záver uvidíte súťažný film z pralesov Novej Guiney Pururambo , ktorý vás autentickou kamerou vtiahne do zabudnutého sveta doby kamennej, kde za neprístupnými močiarmi, vysoko v korunách stromov, žijú lovci lebiek. Tento dobrodružný film je i zamyslením sa nad neistou budúcnosťou civilizáciou nedotknutých prírodných kmeňov.

Vytlačiť stránku Vytlačiť stránkupublikované 24. 04. 2006, zobrazenie 2720x, dnes 1x
Hodnotenie0.0 (0)

Komentáre (0)

Zatiaľ tu nieje žiadny komentár.

dvd_sloboda-pod-nakladom_sk-2.jpg dvd_zit-pre-vasen_sk-1.jpg pyg.jpg dvd_troudefer_sk.jpg mong.jpg bhu.jpg car.jpg nezant.jpg tep.jpg

CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Skrabalek
RSSFacebookYouTubeVytlačiť stránkuMapa stránok · © 2003 - 2019 K2 Studio · Počet návštev: 4659394 (2720)