Vysoké Tatry - Divočina zamrznutá v čase - K2 Studio
slovensky english

Vysoké Tatry - Divočina zamrznutá v čase

Každý, kto navštevuje Tatry, pozná miesta, ktoré človeka napĺňajú trvalým úžasom. Vidíme a vnímame všetkými zmyslami niečo, čoho sa svojimi citovými a rozumovými schopnosťami nemôžeme zmocniť. Ako pochopiť úžasný súzvuk farieb a foriem s vnútorným obsahom každého detailu, mohutnosť priestoru niekým alebo niečím tak usporiadaného a dokonale vytvore­ného, od takmer nemerateľnej veľkosti až po najmen­šiu drobnosť, vymykajúcu sa poznávacím schopnostiam nášho oka. Ako to pochopiť? Nie, to azda ani nemožno.

 

 

Iné sa však vnucuje: porovnanie s vlastným životom, so sebou samým, s človekom. Nie sme azda my, nie je azda život tým, že vie vidieť, vnímať a pociťovať, ešte väčším zázrakom ako to videné a vní­mané? Aký nepredstaviteľne veľký je jeho formát, aká bohatá je jeho náplň v porovnaní s tým, čo tu leží pred nami a čo v úžase ohmatávame svojimi zmyslami. Na týchto miestach poznávame nakoniec veľkosť ži­vota, veľkosť daru, ktorým je naše žitie.

 

Vytlačiť stránku Vytlačiť stránkupublikované 18. 05. 2006, zobrazenie 2700x, dnes 2x
Hodnotenie0.0 (0)

Komentáre (0)

Zatiaľ tu nieje žiadny komentár.

dvd_vabenie-vysok_sk-1.png dvd-tien-jaguara.jpg dvd_sloboda-pod-nakladom_sk-2.jpg dvd_zit-pre-vasen_sk-1.jpg dvd_troudefer_sk.jpg mong.jpg car.jpg nezant.jpg tep.jpg

CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Skrabalek
RSSFacebookYouTubeVytlačiť stránkuMapa stránok · © 2003 - 2019 K2 Studio · Počet návštev: 4664232 (2700)